Šárka nováková

Kurzy

Jak to začalo

To, že existuje i něco jinak, jsem si uvědomila, když moje maminka onemocněla paranoidní schizofrenií, bylo mi 6 let. Mé dětství bylo tímto velmi ovlivněno, vnímání reality, co je skutečné, co není. Jakou moc a sílu má myšlení. Zajímala jsem se o psychologii jako koníček, chtěla jsem pochopit, to co jsem prožívala a vídala celý život. Pochopení mi však klidu nedávalo. Vystudovala jsem ekonomii a management. Začala podnikat v oboru. Po smrti maminky, jsem jela na jógový kemp, srovnat se. A díky józe a meditacím jsem začala objevovat, poznávat klid, který mi chyběl.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Silná
Vyrovnaná

Obrovská životní změna

Přesto, nebylo to ještě ono. Až jednou mi byla doporučena technika Access Bars, že mi pomůže i na alergii. Moje začátky byly rozpačité, chtěla jsem hned výsledky, cítit se okamžitě jinak. Moje trauma bylo však hluboké. Má vytrvalost sklidila ovoce. Byla jsem okouzlená účinkem a změnou, která nastala v mém sebevědomí, myšlení, psychice i fyzické stránce. Naučila jsem se tuto techniku a potom přidala další. Dnes vím, že hlavním přínosem pro klienty je moje vlastní esence, silná díky zvládnutým životním těžkostem.

Dnes vím, že hlavním přínosem pro klienty je moje vlastní esence, silná díky zvládnutým životním těžkostem.

Jak Vám můžu pomoci?

Rezervujte si svůj termín

14 + 15 =