s technikou MAT

Emoční mentoring

Proč Emoční mentoring?

Potřebujete zlepšit sebevědomí?

Vztah s partnerem?

Znovuobjevit radost v životě?

 

Emoční mentoring Vám pomůže.

Metafyzická Anatomie ( MAT ) Vám může pomoci VYŘEŠIT jakýkoliv fyzický a emoční blok či bolest a podpořit Vás v jejich uzdravení.

Může se jednat například o zlepšení sebevědomí, vztahů s partnerem či rodiči, podpora v léčbě závislosti (jak fyzické, tak psychologické – např. hraní počítačových her, gamblování), fóbie, znovuobjevení radosti v životě, adresování emočních příčin úrazů a nemocí.

Kterou používám u mentoringu

Co je technika MAT?

Metafyzická Anatomie od Evette Rose je technikou osobního rozvoje, která se zaměřuje na uvolnění traumatu. Bolest, kterou zažíváme, vidí jako příznak traumatu, které je v těle nadále aktivní. Tělo se snaží uzdravit a tak nás tímto způsobem upozorňuje, že něco není v pořádku. Metafyzická Anatomie nabízí soubor technik, pomocí kterých je trauma možné efektivně a citlivě uvolnit, a nechat tak odejít bolest, která vznikla následkem těchto událostí.

Pro jednoduchou představu, kdykoliv zacítíme, že se nás někdo v řeči dotkl, tam máme téma, které není vyřešené. Tím ztrácíme sílu a cítíme únavu. Únava je další ukazatel. Pokud se správně stravujeme, tedy nedržíme nějaké drastické diety a přesto přes den cítíme únavu, je to známka nevyřešených konfliktů, s kterými se během dne potýkáme. Zjistit a odstranit příčinu, je pro nás zdroj velké životní síly.

Metafyzická Anatomie Vám může pomoci VYŘEŠIT jakýkoliv fyzický a emoční blok či bolest a podpořit Vás v jejich uzdravení. Může se jednat například o zlepšení sebevědomí, vztahů s partnerem či rodiči, podpora v léčbě závislosti (jak fyzické, tak psychologické – např. hraní počítačových her, gamblování), fóbie, znovuobjevení radosti v životě.

 

Výsledný stav po sezení?

Záleží na povaze problému. Změnu v emocionálním stavu člověk pocítí už po jednom sezení.

U fyzických problémů často emoční komplexita neodpovídá tomu, jak závažný se problém jeví z lékařského hlediska. Pokud se jedná o dlouhodobý problém, například bolavá záda, která se ozývají každý měsíc několik desítek let, typicky se jedná o složitější záležitost, protože se na ni v průběhu let nabalují další vrstvy.

 

Pokud chcete svůj život od základů změnit, znamená to samozřejmě delší cestu.

Nechte se pomoci na cestě
za vašim lepším životem

Rezervujte si svůj termín

děkuji vám

Za krásné ohlasy

Veronika Nešporová

"Access u Šárky je pro mě vždy neskutečně silným zážitkem. Z Šárky vychází klid, který přenáší na druhé, a její dotyky jsou pro mě opravdu léčivé. Doporučuji zažít na vlastní kůži. Budete nadšení!"

Aneta Čapková

"Šárinka je úžasný člověk z kterého vyzařuje jemnost a pohoda. V životě musela překonat spoustu zkoušek, takže svoje zkušenosti v práci s lidmi využívá. Já se po barsech cítím zrelaxovaná a uvolněná a všechno beru s větší lehkostí. Pokud vás láká access vyzkoušet, u Šárinky máte záruku kvality! 🥰"

Jan Komárek

"Naprosto profesionální přístup, skvělá atmosféra i prostředí. V této zvláštní době možnost jak zrelaxovat, být sám sebou a utřídit si myšlenky. Za mě skvělá zkušenost. Můžu jen doporučit."

Jan Gebauer

"Pokud někdy trpíte nedostatkem energie, tak jako já. Já bych to nazval hramonizace myšlenek, taková defragmentace mozku. Cítím víc energie, i pracovní vyšší výkonnost. A minimálně si hodinku super odpočinku."

přijďte si

Odpočinout a načerpat novou energii