Access Energetický Facelift

Proč si dopřát Energetický Facelift ?

Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě.

Energetický facelift™ obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Co je Access Energetický Facelift

Access Energetický Facelift je úžasný proces, kterým odstraníte známky stárnutí v obličeji, rozjasníte pleť a vytvoříte podobné účinky i po celém těle.

Je to jemný, ale dynamický proces těla, který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek.

Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle.

Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu.

Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle.

Access Energetický Facelift uvolňuje energetické bloky, maximalizuje tok energie v celém těle. Uvolňuje svaly, což umožňuje regeneraci pokožky a vede k vyhlazení vrásek. Často začíná mizet pigmentace i různá zjizvení. Připravte se na jeden z nejvíce relaxačních zážitků vašeho těla.

Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

 

Kolik sezení je potřeba?

K docílení znatelného efektu doporučuji 5-10 sezení. Někdo je schopen vidět změny již po jednom sezení. Je to stejné, jako když chodíte do posilovny, výsledky se dostavují časem, dle počtu vašich návštěv. Pokud se Facelift provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.

Kterých je možno dosáhnout po sezení

Výsledky Access Energetického Faceliftu

Mnohem uvolněnější vzhled i chování.

Méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima.

Snížená pigmentace.

Zlepšuje se vidění do dálky.

Více zářivý a mladší výraz tváře.

Hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji.

Může se zastavit plešatění.

Znatelně se zlepší duševní pohoda člověka.

Rezervujte si svůj termín

děkuji vám

Za krásné ohlasy

Veronika Nešporová

"Access u Šárky je pro mě vždy neskutečně silným zážitkem. Z Šárky vychází klid, který přenáší na druhé, a její dotyky jsou pro mě opravdu léčivé. Doporučuji zažít na vlastní kůži. Budete nadšení!"

Aneta Čapková

"Šárinka je úžasný člověk z kterého vyzařuje jemnost a pohoda. V životě musela překonat spoustu zkoušek, takže svoje zkušenosti v práci s lidmi využívá. Já se po barsech cítím zrelaxovaná a uvolněná a všechno beru s větší lehkostí. Pokud vás láká access vyzkoušet, u Šárinky máte záruku kvality! 🥰"

Jan Komárek

"Naprosto profesionální přístup, skvělá atmosféra i prostředí. V této zvláštní době možnost jak zrelaxovat, být sám sebou a utřídit si myšlenky. Za mě skvělá zkušenost. Můžu jen doporučit."

Jan Gebauer

"Pokud někdy trpíte nedostatkem energie, tak jako já. Já bych to nazval hramonizace myšlenek, taková defragmentace mozku. Cítím víc energie, i pracovní vyšší výkonnost. A minimálně si hodinku super odpočinku."

přijďte si

Odpočinout a načerpat novou energii