Energetické uzdravování těla

Access consciousness®

různé druhy zaměření tělesných procesů

Access consciousness®

Lymfatický a hormonální systém

Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

Alergie

Pomáhá k znovunalezení radosti ze života, pomáhá k uvolnění všech alergických odmítavých reakcí na tuto realitu. Tento proces podporuje a obohacuje naši schopnost být sami sebou, být v harmonii se sebou i s okolím. Je velmi vhodný pro všechny, kdo si chtějí konečně užívat plnými doušky vnitřní i vnější život. Tento proces zároveň uvolňuje stres spojený s odmítnutím některých částí našeho těla a jedinečných potřeb našeho těla.

Energetická regenerace těla-MTVSS

Je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu. Odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Pravidelným spouštěním MTVSS nastávají změny i u tzv. smrtelných nemocí. Vhodná pro sportovce na rychlejší regeneraci svalů.

Buněčná paměť

Jedná se o neuvěřitelně dynamický proces, který vytváří zázraky tím, že dovolí tělu, aby se rozhodlo uzdravit. Trama uložené v těle po úraze, operaci, úmrtí jiné osoby, jizvy nebo bolavé místo na těle. Tento proces odemkne trauma, aby se nám vrátil přirozený stav těla – léčit se.

Rezervujte si svůj termín

děkuji vám

Za krásné ohlasy

Veronika Nešporová

"Access u Šárky je pro mě vždy neskutečně silným zážitkem. Z Šárky vychází klid, který přenáší na druhé, a její dotyky jsou pro mě opravdu léčivé. Doporučuji zažít na vlastní kůži. Budete nadšení!"

Aneta Čapková

"Šárinka je úžasný člověk z kterého vyzařuje jemnost a pohoda. V životě musela překonat spoustu zkoušek, takže svoje zkušenosti v práci s lidmi využívá. Já se po barsech cítím zrelaxovaná a uvolněná a všechno beru s větší lehkostí. Pokud vás láká access vyzkoušet, u Šárinky máte záruku kvality! 🥰"

Jan Komárek

"Naprosto profesionální přístup, skvělá atmosféra i prostředí. V této zvláštní době možnost jak zrelaxovat, být sám sebou a utřídit si myšlenky. Za mě skvělá zkušenost. Můžu jen doporučit."

Jan Gebauer

"Pokud někdy trpíte nedostatkem energie, tak jako já. Já bych to nazval hramonizace myšlenek, taková defragmentace mozku. Cítím víc energie, i pracovní vyšší výkonnost. A minimálně si hodinku super odpočinku."

přijďte si

Odpočinout a načerpat novou energii